Autyzm, Kraków, Autyzm w Krakowie, Behawioryzm, Przedszkole dla dzieci z autyzmem,aba autyzm, wczesne wspomaganie rozwojuAutyzm, Kraków, Autyzm w Krakowie, Behawioryzm, Przedszkole dla dzieci z autyzmem,Szkoła dla dzieci z autyzmem, aba autyzm, wczesne wspomaganie rozwoju
Oddziały przedszkolnePrzedszkole dla dzieci z autyzmem na oś.Zielonym w Krakowie jest placówką publiczną działającą od 2002 rok ...

Wczesne WspomaganieWczesne Wspomaganie Rozwoju Zajęcia  Wczesnego Rozwoju Dziecka odbywają się w specjalistycznej plac ...

Aktualności

Co u nas słychać !!!

Wszystkich Tych kórzy są ciekawi tego co słychać u przedszkolaków na os.Zielonym ZAPRASZAMY :-) na naszego facebook 

https://www.facebook.com/Przedszkole-i-szko%C5%82a-dla-dzieci-z-autyzmem-Filia-nr-1-w-SOSW-nr-4-225762047483665/

tam nowe zdjęcia i filmy !!!

 

Spotkanie ze Sw.Mikołajem

Drodzy Rodzice:-)

dnia 6 grudnia (środa) nasze przedszkole odwiedzi Święty Mikołaj. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na spotkanie o godzinie 13.00, które uświetni swoim koncertem nasz absolwent Mateusz Modrzejewski. 
Pasowanie na Przedszkolaka

 Drodzy Rodzice,

zapraszamy na uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, które odbędzie się dnia 27 października (piątek) o godzinie 14.00
Pierwszy Dzień Przedszkolny

Wszystkie nasze przedszkolaki zapraszamy na zajęcia terapeutyczne w pierwszy dzień przedszkola!! class=img

Widzimy się w poniedziałek o godz 9.00. Rodziców prosimy o przygotowanie swoim dzieciom posiłków.

DO ZOBACZENIA! CZEKAMY NA WAS NA OS. ZIELONYM 28 :-))))

Ogłoszenia przed wakacyjne:-)))

 Drodzy Rodzice!!!

 
21.06 (środa) godzina 16.00  odbędzie się zebranie z Dyrektorem 
 
22.06 (czwartek) Wszystkich  Państwa serdecznie zapraszamy na uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego o godzinie 13.00
 
23.06 (piatek) - ostatni dzień zajęć
Rajd Hulajnogowy

 Drodzy Rodzice 

Dnia 2 czerwca (piątek) z okazji Dnia Dziecka  odbędzie się organizowany coroczny Rajd Hulajnogowy o Puchar Zielonego. Tego dnia spotykamy się o godzinie 9.00 na terenach zielonych AWF Kraków.  Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w imprezie. Rajd zakończy się o godzinie 13.00, odbiór dzieci - tereny zielone AWF Kraków. Tego dnia obiadu nie będzie, jednak przewidziany jest poczęstunek podczas trwania rajdu. 
Konferencja czerwiec 2017r.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Kolejna konferencja z cyklu Nauka dla praktyki, praktyka dla nauki. Temat tegoroczny to: Wczesna pomoc dziecku ze spektrum autyzmu. skuteczne metody oddziaływania.
 
Poniżej więcej informacji!!!

http://www.ka.edu.pl/aktualnosci/konferencje-naukowe/art,21,konferencja-naukowa-wczesna-pomoc-dziecku-ze-spektrum-autyzmu-skuteczne-metody-oddzialywania.html

 

Formularz rejestracyjny

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScy2eDU5_fMTBhZOD0--WuofH-kyHpxRu0PrfnOZrg_R-CDnw/viewform?c=0

Zebranie dla Rodziców

 Drodzy Rodzice,

dnia 18 maja (czwartek) o godzinie 13.00 w naszym przedszkolu odbędzie się zebranie z Dyrektorem, na które zapraszamy wszystkich Państwa. Na czas trwania zebrania zostanie zapewniona opieka dla Państwa dzieci. 
Zebranie dla Rodziców

Zapraszamy serdecznie na zebranie dla Rodziców w piątek 21.04.2017r. o godz.9.00.

Światowe Dni Autyzmu

 3 kwiecień 2017r.

Spacer Niebieskiego Balonika – podopieczni Fundacji i przedszkolaki z przedszkola na os. Zielonym 28 odwiedzą w okolicy z niebieskimi balonikami miejsca przyjazne dzieciom z autyzmem.

5 kwiecień 2017r. 

Dzień Otwarty w przedszkolu na os. Zielonym 28 – placówce objętej patronatem merytorycznym  Fundacji. W programie możliwość obserwacji zajęć i zapoznanie się z organizacją przedszkola. 

Wycieczka do Kopalni w Bochni

W dniu 6.04.2017r. jedziemy na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni. Wyjazd o godz. 8.30 powrót ok . godz. .15.00 / informujemy więc jednocześnie że zamiast do Chorzowa - informacja wcześniejsza - jedziemy do Bochni :-) /

Wyjście do kina

20.04.2017r. godz. 10.00 jesteśmy w kinie Kika :-)))

Wycieczki

W najbliższym czasie planowane są wycieczki: 

Wesołe miasteczko i Zoo w Chorzowie

 6 kwietnia 2017r.

Wyjście do kina KIKA

20 kwietnia 2017r.

Wyjście na łódki k/ Lasku Mogilskiego   

 14 czerwca 2017r.

Szczegóły już wkrótce:-)) 

Dzień Otwarty !!!

Serdecznie zapraszamy Wszystkich zainteresowanych na organizowany przez Filię nr 1 w SOSW nr 4 na Dzień Otwarty który odbędzie się 2 grudnia 2016r. od godz 10.00 do 13.00.

Wydarzenie to bedzie połączone ze Świątecznym Kiermaszem, na kóry to nasi podopieczni przygotują wyborne specjały.

Podczas Dnia Otwartego będzie można zobaczy nasze Przedszkole, przekonac się jak wygląda praca z Naszymi podopiecznyi oraz porozmawiać z terapeutami.

Zapraszamy!!!

Spotkanie z Rodzicmi

Zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie 7.10.2016r.  piątek o godz. 9.15 :-)

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Zapraszamy Dzieci i Rodziców:-)!!!


Zapraszamy na Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017 os.Zielone 28, godz. 9.00

Pani Kierownik i Grono Nauczycielskie

Konferencja 9.06.2016r. AUCHAN i ciasto:-)

14.05.2016r.
W sklepie Auchan aleja Bora Komorowskiego 37 odbędzie się sprzedaż ciasta/ placka owocowego - cel charytatywny, cały dochód ze sprzedaży tego ciasta zostanie przekazany Fundacji "OD POCZĄTKU"
Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Auchan na al. Bora Komorowskiego :-)

Konferencja 9.06.2016r.

Szanowni Państwo!
Z ogromną przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić na drugą już konferencję z cyklu: NAUKA DLA PRAKTYKI - PRAKTYKA DLA NAUKI pt: „Rodzic dziecka z ASD versus terapeuta. Czy razem nam po drodze?”
Konferencja została przygotowana z intencją, by wszyscy zaangażowani w pracę i opiekę nad osobami z zaburzeniami autystycznymi, zarówno specjaliści jak i rodzice znaleźli podczas tej konferencji odpowiedzi na niektóre stawiane sobie pytania. Od początku lat 90- tych ubiegłego stulecia, gdy pojawiło się zainteresowanie osobami z ASD w Polsce w postaci chociażby pierwszego programu nauczania dla nich, opracowanego przez prof. dr hab. Tadeusza Gałkowskiego wiadomo nam specjalistom, że nie ma zgeneralizowanych efektów terapii bez współpracy z rodziną. Współpraca z rodzicami osób z ASD jest wyzwaniem, gdyż od diagnozy do akceptacji przechodzi ona przez szereg faz, które zaburzają jej prawidłowe funkcjonowanie. Od wielu lat my nauczyciele dbamy o dobry, otwarty kontakt z rodzicami, ale dostrzegamy także szereg zaburzeń w komunikacji między nami. Te trudności stron biorących bezpośredni udział w terapii w rozumieniu własnych intencji, rodzi niejednokrotnie konflikty i napięte sytuacje. Nie sprzyja to rozwojowi dziecka, a przecież na nim tak naprawdę nam wszystkim najbardziej zależy. Nasza konferencja będzie próbą wyjaśnienia zawiłości w komunikacji, w relacji rodzic - terapeuta (nauczyciel), terapeuta (nauczyciel)- rodzic. Dodatkowo udało nam się zaprosić specjalistów, którzy pomogą Państwu zrozumieć funkcjonowanie mózgu osób z ASD oraz ich seksualność.

Serdecznie zapraszamy

Dziekan Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych
prof. nadzw. dr hab. Leszek Pawłowski

Kierownik Filii nr 1 Szkoły Podstawowej nr 6 w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 4
mgr Teresa Mayer

Prezes Fundacji Wspierania Osób z Zaburzeniami Rozwoju
mgr Agnieszka Rajs Glazar

Rejestracja:

https://docs.google.com/forms/d/1djfCOQwXpH0xSYNj5T9ahol7kb-YBAcPnIjzWowUv9w/viewform?pref=2&pli=1&edit_requested=true

Zebranie z Rodzicami

Zapraszamy! Poniedziałek 9.05.2016r. godz. 9.15 :-)

Zajęcia integracyjne

W dniu 26.04.2016r. (wtorek) w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia integracyjne przygotowane przez młodzież z Miejskiego Ośrodka Socjoterapeutycznego.

Spotkanie Wielkanocne

W dniu 23.03.2016r. o godz.12.00 (środa) zapraszamy Wszystkich przedszkolakow i Rodziców na Spotkanie Wielkanocne:-)))

Akty prawne

W związku ze zmianami oświatowymi wprowadzono zmiany w Statucie Filii nr 1. Zostały również wprowadzone zmiany w Regulaminie Filii nr 1. Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się w/w dokumentami.

PINOKIO w GROTESCE

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich przyjaciół i sympatyków Fundacji na niezwykłe wydarzenie artystyczne.

W dniu 11 stycznia 2016 r. o godz. 18.30 w Sali Kopułowej Teatru Lalki Maski i Aktora GROTESKA odbędzie się spektakl PINOKIO.

W rolach głównych wystąpią nasi podopieczni, wspierani przez terapeutów i przyjaciół Fundacji. Spektakl powstał w ramach projektu ZIELONE ŚWIATŁO, którego celem jest rozbudzanie w dzieciach talentów, inspirowanie do działań twórczych oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości, kompetencji oraz własnych możliwości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! WSTĘP WOLNY !!!

Spotkanie Wigilijne:-)

Dnia 22.12.2015r. (wtorek) o godzinie 10.00 odbędzie się w naszym przedszkolu Spotkanie Wigilijne. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa :-)))

Pasowanie na Przedszkolaka

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka odbędzie się w środę 14.10 o godzinie 10:00. Prosimy o ubranie przedszkolaków na galowo tzn. biało-czarno lub biało-granatowo. Zapraszamy! Przypominamy, że w tym dniu obiady zostały odmówione.

Wycieczka w odwiedziny:-)

Jutro  tj. 6.10.2015r. przypominamy, że jedziemy na wycieczkę do Radziszowa w odwiedziny, na warsztaty ceramiczne i ognisko.  Wyjście na tramwaj lini 52  o godz. 8,45. Powrót z wycieczki o godz. ok 15.00- 15.30. Prosimy o spakowanie dzieciom legitymacji.

Zebranie z Rodzicami !!!

Drodzy Rodzice dnia 17 września (czwartek) o godzinie 9.00 odbędzie się w naszym przedszkolu zebranie z Rodzicami. Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy. Podczas zebrania zostaną poruszone ważne kwestie związane z terapią Państwa dzieci. Zapraszamy, obecność obowiązkowa!!!

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Witamy wszystkie dzieci i ich rodziców po wakacyjnej przerwie :-))) Rozpoczęcie roku os. Zielone 28, godz. 9.00 ZAPRASZAMY :-) Mamy nadzieję że wypoczęci i z uśmiechem na twarzach wracacie gotowi do dalszej pracy, życzymy Wam zatem dużo radości na codzień i samych ogromnych sukcesów w rozpoczynającej się nauce!

Wydarzenia

Za chwilę Nowy Rok Szkolny...a my zanim go rozpoczniemy to przypominamy w skrócie to co było w poprzednim:-) Zapraszamy:-)

http://www.zielonyautyzm.pl/public/web/content/id/129#Wydarzenia

Konferencja ZAPRASZAMY:-)))

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

AUTYZM - UCHWYCONE W KADRZE
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Fundacja Wspierania Osób z Zaburzeniami Rozwoju OD POCZĄTKU
Filia nr 1 Szkoły Podstawowej nr 6 w Specjalnym Ośrodku
Szkolno-Wychowawczym nr 4 w Krakowie

zapraszają do udziału w pierwszej konferencji naukowej  z cyklu NAUKA DLA PRAKTYKI - PRAKTYKA DLA NAUKI AUTYZM - UCHWYCONE W KADRZE

11 czerwca 2015 r., godz. 9.00-16.00, aula 026
Kampus Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

Wszelkie informacje pod linkiem  http://www.zielonyautyzm.pl/public/zaproszenie_druk.pdf

lub

Program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie http://www.ka.edu.pl/aktualnosci/konferencje-naukowe/

Zebranie z Rodzicami !!!

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie w dniu 07.05.2015r. (czwartek). Zebranie będzie połączone z prelekcją o trudnych zachowaniach cz.II.

Spotkanie Wielkanocne

Drodzy Rodzice

Dnia 1 kwietnia ( środa)  o godzinie 11.30 zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa na wspólne spotkanie Wielkanocne połączone z  koncertem muzyki klasycznej (bardzo prosimy o przygotowanie 20 zł). Planowany koniec około godziny 13.30.

Szkolenie dla Rodziców

Fundacja OD POCZĄTKU wraz z Fundacją IMAGO zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w naszym przedszkolu ( Filia nr 1 os. Zielone 28) dnia 11.02.2015rr o godz. 14.00.

Podczas spotkania uzyskają Państwo informacje na temat form pomocy dla Waszych dzieci, w jaki sposób sie o nie starać oraz wiele inncyh przydatnych informacji. Serdecznie zapraszamy :-)

src=http://www.zielonyautyzm.pl/public/web/thumb/size/medium/id/254

Celem spotkań „Diagnoza i co dalej?”, skierowanych do rodzin dzieci z niepełnosprawnościami, jest:
wyjaśnienie prawnych aspektów niepełnosprawności dziecka (orzeczenie  o niepełnosprawności, potrzebie kształcenia specjalnego, wczesne wspomaganie, świadczenie pielęgnacyjne), wskazanie możliwych dróg do zrozumienia i odnalezienia się w nowej sytuacji życiowej.

W trakcie spotkań rodzice otrzymają materiały informacyjne oraz będą mieli możliwość uzyskania indywidualnych porad.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt pod numer 695 045 054 - Emilia Mikosza.

Organizatorem wydarzenia są: Fundacja IMAGO oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego oraz Fundacja Wspierania Osób z Zaburzeniami Rozwoju OD POCZĄTKU.

1% na Filię :-)))

Przekaż 1% na Filię nr 1 SP nr 6 w SOSW nr 4 w Krakowie

Nasze cele to:
- wyremontujemy część pomieszczeń przedszkolnych,
- wyposażymy sale w nowe meble,
- doposażymy sale przedszkolne w nowe zabawki, gry edukacyjne, klocki
- doposażymy sale gimnastyczne w nowe sprzęty  gimnastyczne
- na bieżąco będziemy doposażać przedszkole w potrzebne materiały biurowe i art. papiernicze
- wzbogacimy terapię sprzet potrzebny przy komunikacji alternatywnej
- wzbogacimy zajęcia o muzykoterapię/rytmikę
- trening umiejetności społecznych czyli wyjścia i wyjazdy naszych podopiecznych poza placówkę
- wiele innych działań przedszkolnych o charakterze edukacyjno - terapeutycznym

Dane:
1% Stowarzyszenie  "Razem z Czwórką" z dopiskiem Filia nr 1  KRS: 0000339426

ZAPRASZAMY!!!

Pragniemy poinformować, że zostały ustalone kolejne terminy naszych DNI OTWARTE - FILII NR 1 PRZEDSZKOLE. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, przyjdzcie i zobaczcie jak się uczymy i bawimy :-)))) Odpowiemy na Wasze pytania i pokażemy przedszkole:-)))

 

 

Zapraszamy również na BEZPŁATNE ZAJĘCIA INTEGRACYJNO - ADAPTACYJNE, których celem jest zapoznanie z przedszkolem i nauczycielami!!! Terminy styczniowe podane zostały w zakładce Nowe Oferty.

Zapraszamy!!!

DZIĘKUJEMY:-)))))

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Dzieciom za wspolne przygotowanie Naszej Przedszkolnej Wigilii ...było bardzo miło i pysznie. Dziękujemy Wam za to:-) W Nowym Roku życzymy wszystkiego co najlepsze...!!!

Wigilia ...Zebranie

Drodzy Rodzice:-)))

Jak stary obyczaj głosi, co roku na osiedlu Zielonym spotykamy się, aby przy dźwiękach kolęd i zapachu wigilijnych potraw połamać się opłatkiem. Zatem Wszystkich Państwa serdecznie jeszcze raz zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbedzie się 19. 12.2014 o godz. 10.30.
Przed spotkaniem wigilijnym o godz. 9.00 odbędzie się obowiązkowe zebranie z Rodzicami ZAPRASZAMY:-)

Wigilia 2014r.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich na Spotkanie Opłatkowe w dniu 19.12.2014r. o godz. 10.30. Przedszkolaki i Grono Pedagogiczne ZAPRASZAMY:-))))

Szlachetna paczka!!!

ZAPRASZAMY DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI W NASZYM PRZEDSZKOLU! IM NAS WIĘCEJ TYM WIĘCEJ SZCZĘŚCIA DOSTARCZYMY POTRZEBUJĄCEJ RODZINIE! http://zielonyautyzm.pl/public/Zapraszamy.doc

DZIĘKUJEMY:-)))))

A komu?........Pytanie:-)  Super Mikołajowi - Kamilowi:-)))))Odwiedził nas w piątek, było mnóstwo prezentów, dobrej zabawy, tańców, śpiewów, i czekolady:-))))
Mikołajom Rodzicom dziękujemy za słodkości :-))))))

Uwaga! Zdjęcia wkrótce na naszym facebooku!

HO HO HO MIKOŁAJ TUŻ TUŻ!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przedszkolaków i Rodziców na Spotkanie z naszym ulubionym gościem Św. Mikołajem...dnia 5.12.2014r o godz. 10.00!!!

PODZIĘKOWANIA !!!

Wszyscy z przedszkola na oś. Zielonym, nauczyciele i dzieciaczki pragną bardzo serdecznie podziękować p. Agnieszce, za pamięć o nas:-))). Od Pani Agnieszki kolejny raz dostaliśmy upominki w postaci kubków, długopisów i innych artykułów papierniczych. Wszystko zostało podzielone, rozdane i wszystko na codzień wykorzystujemy. BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY :-)))))

Wycieczka do "ZOO"

Kształtowanie umiejętności społecznych - GDZIE:-)? Na wycieczce do "Zoo" - KIEDY? 28.10.2014r.  Zbiórka 8.45, wyjazd 9.00, powrót 13.00. ZAPRASZAMY:-)

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA!!!

Przedszkolaki i Grono Nauczycielskie zapraszają Rodziców i zaproszonych Gości na krótką Uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka" - 24.10.2014r. godz. 10.00!!!

Do zobaczenia :-))))

Nowe oferty

Zapraszamy do zapoznania się nowymi ofertami spotkań z nami !!! Wszelkie informacje w zakładce "Nowe oferty" !!!
 

AVIVA - To dla mnie wazne

Przypominamy się Głosy można oddawać codziennie do 15 października!

Dla wszystkich zainteresowanych GŁOSY oddajemy wchodząc na link
http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,953,mamo-tato-potrafie-zadbac-o-swoje-bezpieczenstwo.html


Na otwartej przez Was stronie ukarze się nasza inicjatywa pod tytułem "Mamo, tato - potrafię zadbać o swoje bezpieczeństwo!" odnajdujemy słowo GŁOSUJ (w niebieskim prostokącie) i klikamy. W nowym oknie wpisujemy swój adres, email, itp. i naciskamy WYŚLIJ. Logujemy się do swojej poczty, tam odnajdujemy wiadomość od FUNDACJI AVIVA, otwieramy, naciskamy link potwierdzający oddanie głosu i gotowe.

Tylko tyle więc -GŁOSUJMY!!!!!!!!

DZIĘKUJEMY:-)))))

Całe Grono Pedagogiczne dziękuje z całego serducha Wszystkim Rodzicom za ucztę - pyszny poczęstunek, upominki i życzenia:-)))))))

Wszystko było bardzo bardzo pyszne, trudno było się od stołu oderwać:-)

Bardzo Dziękujemy:-)))))

Zebranie z Rodzicami !!!

Dnia 9 października 2014r. (czwartek) o godz. 9.00 odbędzie się zebranie z Rodzicami, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.
 Grono Pedagogiczne

Zdjęcia:-)))

Dnia 12 września 2014r. w piatek w naszym przedszkolu będą robione zdjęcia naszym przedszkolakom. Bardzo prosimy aby tego dnia dzieci w tym dniu były ubrane elegancko.

Spotkanie z Rodzicami !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców na spotkanie, w trakcie którego opowiemy o terapii stosowanej w naszym przedszkolu. Odbędzie się ono w poniedziałek 8 września 2014r. o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY :-)

Nowy Rok Szkolny :-)))

Grono pedagogiczne serdecznie zaprasza wszystkich przedszkolaków wraz z Rodzicami na Rozpoczęcie Roku Szkolnego w poniedziałek 1.09.2014r. o godz. 9.00

Czekamy i Zapraszamy:-))))

Wakacje:-))))))

Życzymy udanych wakacji:-)))

Zakończenie roku:-))

Drodzy Rodzice!!! Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego w piątek 27.06.2014r. Rozpocznie się ono dla uczniów szkoły o godz. 8.30, a dla przedszkolaków o 9.30. Serdecznie zapraszamy Grono Pedagogiczne!

Spotkanie z Rodzicami - szkoła !

Drodzy Rodzice. Dnia 11.06.2014r. (środa) odbędzie się spotkanie z Rodzicami uczniów szkoły o godz. 8.30. Serdecznie zapraszamy . Grono Pedagogiczne.

Spotkanie z Rodzicami - przedszkole !

Drodzy Rodzice. Dnia 11.06.2014r. (środa) odbędzie się spotkanie z Rodzicami dzieci przedszkolnych o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy . Grono Pedagogiczne.

UWAGA!!! Festyn!!!:-))))

Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasz Kolorowy Festyn 12.06.2014r.  (czwartek) start godz. 10.00. ZAPRASZAMY :-)))

ODWOŁANY FESTYN :-( !!!

Uwaga!!! W związku z niesprzyjającą pogodą Festyn zostaje odwołany i przeniesiony na inny termin... Termin podany będzie w przyszły tygodniu. Przepraszamy.

Wycieczka!!!

W dniu 6.06.2014r. w piątek odbędzie się wycieczka "Szlakiem krakowskich legend". W programie min. rejs Wisłą z przewodnikiem, "małe co nie co na pomoście :-), przejście  pod Smoczą Jamę i Wawel, spacer na Rynek. Koszt całkowity to 22.50 + indywidualne kieszonkowe.


Dzieci przyjeżdżają do szkoły i wracają wg. planu, w tym dniu prosimy o odwołanie obiadu. Wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do p. Katarzyny Wójcik.

UWAGA !!! KOLOROWY FESTYN :-))))

30.05.2014r. Kolorowy Festyn Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w corocznym Festynie organizowanym na terenie naszej placówki. Będzie kolorowo, wesoło i pełno atrakcji: konkursy, loteria itd. Pamiętajcie, nie zapomnijcie:-))))))))) 30.05.2014r.  Początek zabawy: 10.00. ZAPRASZAMY :-)

Nowe zdjęcia !!!

Zapraszamy do naszych galerii - relacja z wycieczki na widowisko "śpiąca królewna" oraz podglądamy  "zwykły dzień"  naszych szkolnych uczniów :-)

Statut Filii nr 1

Informujemy iż, na stronie został umieszczony Statut Filii nr 1  - O nas;  Kim jesteśmy .  Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z treścią tego dokumentu.

Widowisko "Śpiąca królewna" moskiewska rewia na lodzie

Szanowni Rodzice, dnia 29.04.2014r. planowane jest wyjscie na lodowisko Cracovii na widowisko "Śpiąca królewna" w wykonaniu moskiwskiej rewii na lodzie. Prosimy o doniesienie 14zł - całkowity koszt to 29zł. W dniu wyjścia zbiórka w sztni obowiązkowow o godzinie 8.40. Grono Pedagogiczne :-)

Spotkanie Wielkanocne:-)

Drodzy Rodzice!

Dnia 15.04.2014r. we wtorek odbędzie się Spotkanie Wielkanocne. Rozpocznie się ono o godz. 10.00, a o godz. 11.20 wystapi Teatr Muzyczny. Tematyka to "Muzyczne Zoo". Brdzo prosimy o dostarczenie 14zł na ten cel.  Wszystkich chętnych Rodziców zapraszamy do uczestnictwa.

Grono Pedagogiczne:-)

Bal karnawałowy !!!!!

Drodzy Rodzice!

Dnia 4.03.2014r. (wtorek) odbędzie się zabawa karnawałowa. Rozpoczęcie o godz.  9.00. Temat przewodni naszej zabawy brzmi "Na zamku". Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców do wspólnej zabawy.

Uwaga!!! Stroje obowiązkowe także dla Rodziców :-)!!!

Nowy Rok Szkolny - ZAPRASZAMY:-))))

Drodzy Rodzice !!!

Rozpoczynamy nabór dzieci do oddziałów przedszkolnych w Filii nr 1 w Krakowie!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!!

Tel. kontaktowy (12) 6841772

Wyjscie do ANIKINO:-)

W piątek tj. 17.01.2014r. wychodzimy do Krainy Zabaw Dziecięcych "ANIKINO" . Koszt wyjścia to 7zł. Bardzo prosimy o przybycie dzieci do przedszkola najpóźniej do godz.8.30. Wyjście 8.40. ZAPRASZAMY:-)))))

Zebranie dla Rodziców - Przedszkole

Zapraszamy wszystkich Rodziców przedszkolaków na zebranie, które odbędzie się 21.01.2014r. o godz. 12.00. pierwsza część to zebranie z panią Kierownik, druga część spotkania to indywidualne spotkania z nauczycielami przedszkolaków podsumujace I semestr nauki

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:-)

Zebranie dla Rodziców - Szkoła

Zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów szkolnych na zebranie, które odbędzie się 21.01.2014r. o godz. 9.00. pierwsza część to zebranie z panią Kierownik, druga część spotkania to indywidualne spotkania z wychowawcami klas podsumujace I semestr nauki

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:-)

Przedstawienie Muzyczne!!!

Zapraszamy wszystkie dzieci na Przedstawienie Muzyczne - dnia 10 grudnia 2013r. o godz. 11.15 :-)))

Św. Mikołaj - przybywa:-))))

Drodzy Rodzice

Z ogromną przyjemnością powiadamiamy, że 06.12.2013r. odwiedzi nas Św. Mikołaj. W związku z tym prosimy, aby wszyscy Rodzice przygotowali upominki dla swoich Dzieci i dostarczyli je do wtorku 03.12.2013r. do p. Agatki lub p.Eli :-) 

Zebranie dla Rodziców - Szkoła

Pragniemy przypomnieć iż, Grono pedagogiczne zaprasza wszystkich Rodziców uczniów Szkoły na zebranie, które odbędzie się w czwartek 21.11.2013r. o godz. 9.00 ZAPRASZAMY :-)

15.11.2013r.

Pragniemy poinformować, iż listopadowe spotkanie dla Rodziców zostało odwołane.

24.10.2013r.

Serdecznie zapraszamy na... UWAGA :-)...drugie w tym roku Herbatkowe spotaknie u Asi i Agnieszki czyli spotkanie grupy wsparcia dla Rodziców Filii - czwartek 21.11.2013r. start godz. 13.05. Na czas spotkania dzieci będą mieć zapewnioną opiekę terapeutów.

24.10.2013r.

Grono pedagogiczne zaprasza wszystkich Rodziców uczniów Szkoły na zebranie, które odbędzie się w czwartek 21.11.2013r. o godz. 9.00 ZAPRASZAMY :-)

18.10.2013r.

Grono Pedagogiczne zaprasza wszystkich Rodziców Przedszkolaków na zebranie, które odbedzie się w czwartek 24.10.2013r. o godz. 9.00. ZAPRASZAMY :-)

17.10.2013r.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku Herbatkowe spotaknie u Asi i Agnieszki czyli spotkanie grupy wsparcia dla Rodziców Filii - start godz. 13.00. Na czas spotkania dzieci będą mieć zapewnioną opiekę terapeutów.

15.10.2013r.

Dziękujemy :-)

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za przepyszny poczęstunek, prezenty i życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Nauczyciele Przedszkola i Szkoły

14.10.2013r

Zajęcia w tym dniu zostają odwołane. Uczniowie, którzy w tym dniu zostali zgłoszenii, pozostają objęci zajęciami opiekuńczymi przez nauczycieli dyżurujących.