Autyzm, Kraków, Autyzm w Krakowie, Behawioryzm, Przedszkole dla dzieci z autyzmem,aba autyzm, wczesne wspomaganie rozwojuAutyzm, Kraków, Autyzm w Krakowie, Behawioryzm, Przedszkole dla dzieci z autyzmem,Szkoła dla dzieci z autyzmem, aba autyzm, wczesne wspomaganie rozwoju

Szkolenie dla Rodziców

Fundacja OD POCZĄTKU wraz z Fundacją IMAGO zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w naszym przedszkolu ( Filia nr 1 os. Zielone 28) dnia 11.02.2015rr o godz. 14.00.

Podczas spotkania uzyskają Państwo informacje na temat form pomocy dla Waszych dzieci, w jaki sposób sie o nie starać oraz wiele inncyh przydatnych informacji. Serdecznie zapraszamy :-)

src=http://www.zielonyautyzm.pl/public/web/thumb/size/medium/id/254

Celem spotkań „Diagnoza i co dalej?”, skierowanych do rodzin dzieci z niepełnosprawnościami, jest:
wyjaśnienie prawnych aspektów niepełnosprawności dziecka (orzeczenie  o niepełnosprawności, potrzebie kształcenia specjalnego, wczesne wspomaganie, świadczenie pielęgnacyjne), wskazanie możliwych dróg do zrozumienia i odnalezienia się w nowej sytuacji życiowej.

W trakcie spotkań rodzice otrzymają materiały informacyjne oraz będą mieli możliwość uzyskania indywidualnych porad.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt pod numer 695 045 054 - Emilia Mikosza.

Organizatorem wydarzenia są: Fundacja IMAGO oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego oraz Fundacja Wspierania Osób z Zaburzeniami Rozwoju OD POCZĄTKU.